HaberKONSOLPC

Life Is Strange: Remastered Collection Ertelendi

Life is Strange: True Colors için yeni bir DLC duyuruldu!

Uzun zamandır hayranların beklediği yeni Life is Strange oyunu olan True Colors için yeni bilgiler belirli zaman aralıklarıyla verilmeye devam ediyor. Bu sefer verilen yeni bilgiler hem üzdü, hem de sevindirdi.

İlk önce iyi haberle başlayalım! Oyunun yapımcısı Deck Nine Games, 10 Eylül’de çıkış yapacak Life is Strange: True Colors’dan sonra 30 Eylül‘de True Colors’a gelecek yeni DLC – Life is Strange: Wavelengths‘i duyurdu. Bu DLC’nin ana karakteri ise Before the Storm’dan tanıdığımız Steph Gingrich olacak ve ilk fragman yarın yayınlanacak.

Geçelim kötü habere. Yapımcı, pandeminin sağladığı zorluklar sebebinden Life is Strange: True Colors ve Life is Strange: Remastered Collection’ın üzerinde olan ek baskıyı kaldırma kararına geldi ve 2 LIS oyununun – Life is Strange ve Life is Strange: Before the Storm’un remastered’larını içeren paket olan Life is Strange: Remastered Collection’ı 2022’nin başına ertelediğini duyurdu.

Life is Strange: True Colors, 10 Eylül‘de, Remastered Collection ise 2022’nin başlarında PlayStation 4/5, Xbox Series X/S, Xbox One, Stadia ve Steam üzerinden piyasaya sürülecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu