Life Is Strange: Remastered ve Life Is Strange: True Colors Duyuruldu

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
1 Dk Okuma Süresi

Bugün düzenlenen Square Enix etkinliğinin dolu dolu geçtiğini söylemek gayet yerinde olur. Etkinlikte pek çok yeni projeyle birlikte iki Life Is Strange oyununun geleceği de açıklandı. Bu açıklanan iki oyun Life Is Strange: Remastered ve Life Is Strange: True Colors.

Life Is Strange: Remastered bildiğimiz ilk oyunun grafiklerinin cilalanıp, geliştirilmiş karakter animasyonu ve fiziklerine sahip olacak. Oyunun çıkış tarihi ise bu yılın son baharı olarak açıklandı.

Öte yandan yeni oyun Life Is Strange: True Colors ise tamamen yeni bir oynanabilir ana karakter ve çözülmesi gereken heyecan verici bir gizemi içeren, Life Is Strange serisinin bir sonraki oyunu olarak geliyor.

Ayrıca oyunla ilgili açıklanan bazı detaylar ise, oyunun kelebek etkisine sahip, yani seçimleriniz doğrultusunda hikaye değişecek ve çok sayıda gizemli mekanlarda gizemli insanlarla etkileşime girebileceğiz. Life Is Strange: True Colors ön siparişe de açıldı ve 10 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkış yapacak. Dilerseniz Steam sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir