Life Is Strange: True Colors’ın İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Life is Strange: True Colors için hala daha oynanış fragmanı çıkmaması biraz şaşırtıcı olsa da, yapımcı bizi çok daha bekletmedi ve ilk oynanış fragmanını yayınladı.

Yayınlanan 13 dakikalık oynanış fragmanına bakacak olursak Deck Nine’ın yapımcılığını üstlendiği Life is Strange: True Colors gerçekten hem eşsiz bir deneyim sunan bir oyun hem de türdaşlarından çok da farklanmayan bir oyun olarak öne çıkıyor.

Bu oynanış fragmanı sayesinde ana karakterimiz Alex’in güçleri hakkında biraz daha bilgi ediniyoruz. Fragmanda Steph’in gergin bir şekilde telefon ile konuştuğunu, Alex’in ise onun hisslerini, duygularını hissederek gerilmeye başladığını görüyoruz. Duygular ise renkler ile belirtiliyor.

Yani, Alex, bir başkasının duygularını anında hissedebiliyor. Yapımcının bunu nasıl oynanış mekaniğine çevireceğini merakla bekliyoruz…

Life is Strange: True Colors, 10 Eylül‘de PlayStation 4/5, Xbox Series X/S, Xbox One, Stadia ve Steam için çıkış yapacak. Maalasef ki, oyunun Switch sürümü bu sene sonu çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir