Oyun HaberleriPC

Live-Action Gerilim Korku Oyunu Erica PC’ye Geliyor

PS4 ve iOS'den sonra şimdi de PC için çıkış yapacak...

Geliştirici Flavourworks’ün Ağustos 2019’da Playstation 4 için, daha sonra Ocak 2021’de App Store üzerinden iOS için çıkış yapan live-action gerilim oyunu Erica‘nın PC için Steam üzerinden çıkış yapacağı duyuruldu.

25 Mayıs tarihinde PC’ye çıkış yapacak ve interaktif olarak oynanan Erica’nın dilerseniz Steam sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Oyunun Türkiye fiyatı ise henüz açıklanmış değil.

Flavourworks kurucu ortağı ve kreatif direktörü Jack Attride bir basın bülteninde Erica ile sinematik canlı aksiyon video oyunlarını yeni zirvelere taşıma konusunda bir atılım yaptık. Dünyanın dokunsal olması, geçişlerin kusursuz olması ve film ile oynanışın uyumlu olması, bizi FMV’nin ne olabileceğini yeniden tanımladığımıza inanmaya sevk ediyor.” açıklamalarında bulunmuş.

Oyunda, babasının cinayetinin kabuslarıyla ızdırap çeken genç bir kadın olan Erica’nın çocukluğundaki travmatik olayları ortaya çıkarmaya ve korkunç yeni ipuçlarını gün yüzüne çıkardıkça şok edici gerçeği bulmaya uğraşıyoruz.

Oyunun Steam fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak
Gematsu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu