PCKONSOL

Lord Of The Rings Online, 2022’ye Kadar Büyük Güncellemeler Alabilir

The Lord of the Rings Online MMO, yaklaşan Amazon TV dizilerinden “yararlanmak” için 2022’ye kadar büyük bir güncelleme alacak gibi görünüyor.

Oyunun yayımcısı Daybreak Game Company, oyun serisine yönelik planları detaylandırdı. Hazırlanan 19 sunumla, “büyüme fırsatları” listelenmiş. Sunum, 2022 yılı altında Lord of the Rings Online için, yakında çıkacak olan Lord Of The Rings TV dizisinde Amazon’un son derece büyük yatırımından yararlanmak için “PC ve yeni nesil konsollar için” görsel ve teknik güncellemeleri planlanmış.

İlk olarak 2007’de PC için piyasaya sürülen MMO oyunu, planlanan güncellemeyle birlikte gelecekte PS5, Xbox Series X ve Xbox Series S’e geleceğini doğruluyor. Grafikleri de gözden geçirecekler. Sonuçta yeni nesile geliyor.

Orta Çağda geçen Amazon TV dizisinin henüz bir çıkış tarihi yok. Dizinin 2021’de gala yapması bekleniyor, ancak COVID’den dolayı olan kısıtlamalara bakarsak, elbette yine de ertelenme olasılığı var. Gelen haberlerse, Galadriel ve Elrond’un dizide yer alacağını ve Sauron’un kilit bir rol oynayabileceğini gösteriyor.

Ayrıca Daedalic Entertainment, yakında çıkacak olan Lord Of The Rings: Gollum oyunuyla bize yeni bir Tolkien macerası getiriyor. Oyun PC ve konsollar için (PS5 ve Xbox Series X dahil) piyasaya sürülecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu