Lost Ark Nihayet Resmi Olarak Çıkış Yapıyor

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Smilegate RPG tarafından geliştiren ve yayıncılığını Amazon’un yaptığı “Diablo benzeri” hack and slash oyunu Lost Ark’ın geçtiğimiz aylarda Kuzey Amerika ve Avrupa da çıkışını gerçekleştireceği açıklanmış, ancak herhangi bir tarih verilmemişti. Şimdi ise bu tarih belli oldu. Oyun, resmi olarak 11 Şubat tarihinde tamamen erişime açılıyor.

Sadece Kore’de çıkış yapan oyun, Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirildi. Oynaması ücretsiz bir modele sahip olsa da Bronz/Gold/Silver ve Platinum Founder Pack, hem oyunun resmi web sitesinde hem de Steam sayfasında satın alınabilir durumda. Oyunun Bronz Founder Pack’ini şu anda 60 TL’ye ön sipariş verebilirsiniz.

Lost Ark’ın The Game Awards’ta Yayınlanan Çıkış Tarihi Duyuru Fragmanı

Lost Ark’ta oyuncular uçsuz bucaksız canlı bir dünyada maceraya atılacak, yeni toprakları keşfederek kayıp hazineleri bulmaya çalışacaklar. Ayrıca oyunun heyecan verici aksiyon savaşlarında karakterinizi test edebilecekler. Oyunda bir çok savaş stili bulunuyor. Savaş stili sınıflarını ve gelişmiş savaş stili sınıflarında karakterinizi geliştirebilirsiniz. Ark’ın gücünü arayan düşman ordulara ve bosslara karşı savaşırken yeteneklerinize ihtiyacınız olacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image