Mafia Trilogy Detayları Açıklandı

0 508

Mafia Trilogy Detayları Açıklandı

Mafia’nın geçtiğimiz hafta duyurusunu yaptığı Mafia Trilogy üç Mafia oyununun Definitive Edition versiyonlarından  (Mafia I Definitive Edition, Maifa III’de kullanılan grafik motoru ile tekrardan yapıldı yani ReMake oldu. Diğer iki oyun ise remastered olarak grafiksel anlamda cilalandı) oluşan paketin detayları açıklandı.

2K Games‘in bu oyunlarını dilerseniz tek tek, dilerseniz tek paket halinde Playstation 4, Xbox One ve PC için alabiliyorsunuz. Mafia II ve Mafia III Definitive Edition bugün çıkışını gerçekleştirdi. Ancak Mafia Definitive Edition 28 Ağustos tarihinde çıkış yapacak.

Bir güzel haber de verelim; hali hazır da Steam’de Mafia II: Definitive Edition veya Mafia III: Definitive Edition orijinal oyunlarına sahipseniz bu oyunlar size ücretsiz.

Fiyatlar ise şu şekilde:

Epic Games Store Mafia: Trilogy ₺374,00
Epic Games Store Mafia: Definitive Edition ₺259,00
Epic Games Store Mafia: Definitive Edition fiyatı açıklanmadı
Xbox Store Mafia: Trilogy ₺374,00
Xbox Store Mafia: Definitive Edition ₺259,00
Xbox Store Mafia II: Definitive Edition ₺199,00
Xbox Store Mafia III: Definitive Edition ₺199,00

Oyun Playstation Store’da henüz yayınlanmadı.

Oyunların Tanıtım Yazıları

Mafia: Definitive Edition

Mafia suç efsanesinin birinci bölümü – 1930’lar, Lost Heaven, IL
Sıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafya’da rütbenizi yükseltin. Mafyayla kasıtsızca yaşadığı bir olay nedeniyle Tommy Angelo, istemeden suç dünyasına dahil olur. Önce Salieri’ye katılmaktan rahatsızlık duysa da zaman geçtikçe ödüller görmezden gelinemeyecek büyür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.