Marvel’s Avengers Artık Daha Hızlı Açılacak

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Square Enix ve EIDOS Montreal, Marvel’s Avengers için yeni bir yama yayınladı. Bu V2.0.2 yaması oyunda bir çok değişiklik içeriyor. Bu önemli değişikliklerin en başında ise artık oyunda Denuvo bulunmayacak, çünkü geliştirici ekip korsandan koruma teknolojisini olan Denuvo’yu oyundan kaldırdı.

Oyunda yapılan bu değişiklik sayesinde PC oyuncuları oyunu eskisinden daha hızlı yükleme süreleriyle oynayabilecekle ve eskisinden daha hızlı bir biçimde oyuna giriş yapabilecekler. Marvel’s Avengers’a gelen bu yamanın boyutu ise 1.8 GB. Yama ile ayrıca oyuna yeni çok oyunculu görev zincirleri ve Fragment Extractors da eklendi. Dilerseniz yama notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

marvels avengers 4

Squrare Enix’in yaptığı bu değişiklik çok da şaşılacak bir durum değil aslında. Zira şirket daha önceki birçok oyunundan bu koruma teknolojisini kaldırmıştı. 2019’da Life is Strange: Before the Storm ve Octopath Traveler’dan, ardından 2020 yılındaysa Final Fantasy XII The Zodiac Age, DRAGON QUEST BUILDERS 2 ve Trials of Mana’dan Denuvo kaldırılmıştı.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir