KONSOL

Marvel’s Avengers Bedava DLC ve Oyun İçi Satın Alımlar Hakkında Yeni Bilgiler

Marvel’s Avengers Bedava DLC Ve Oyun İçi Satın Alımlar Hakkında Yeni Bilgiler

Marvel’s Avengers’ın son beta testleri, Crystal Dynamics’in süper kahraman oyununun neye benzeyeceği konusunda bizi aydınlattı. Cevaplanmayan sorulardan bazıları ise oyun içi ödemeler ve DLC’ler .

Square Enix’in yeni kapsamlı yazısı bu sorularımıza cevap veriyor. Yayıncı firma Hero Challenge Cards’ı, yani yeni kahramanların bulunduğu içerik paketlerini tanıttı. Her biri,  40 farklı görevi tamamlayarak kazanabileceğiniz seviyeler ile yeni bir kahramanla birlikte kıyafetler, ifadeler ve özel yetenekler gibi çeşitli kozmetik ögeleri  içerecek. Bu görevleri ister oyunu oynayarak, ister ücretini  (10$) vererek tamamlayabileceğiz.

Kahraman Mücadelesi Kartları birçok kozmetiğin yanında yeni görevler, bölgeler ve mini hikayeler getirecek ve dediğimiz gibi çoğunu para vermeden, oyun içinde vakit geçirerek tamamlayabileceksiniz. Ancak bazı kahramanların mücadele kartına erişmek için oyun için 1000 kredi yani 10 dolar değerinde olan premium passe sahip olmanız gerekecek. 

İlginç olan ise uğraşmadan bin kredi vererek tamamladığınız mücadele kartının görevlerini yapmaya karar verip, hepsini tamamlarsanız oyun size verdiğiniz bin krediyi iade edecek.  Sonrasında bu krediyi daha çok kozmetik içeren oyun içi mağazada harcayabilirsiniz. Square Enix bu konuda oldukça cömert davranmış. Ayrıca firma, altı başlangıç ​​karakterinin tüm ödüllerinin ilk günden itibaren ücretsiz olarak açılacağını duyurdu.

Son olarak oyun için gelecek DLC’nin aynı şekilde para vermeden alınabileceğini öğrendik. Yaklaşık 12.5 bin kredi kazanmaya uğraşarak DLC’yi alabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu