PCKONSOL

Marvel’s Avengers Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Marvel’s Avengers Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Marvel’s Avengers, Crystal Dynamics ve Eidos Montréal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan çıkış tarihi yaklaşan bir aksiyon-macera oyunu. Ayrıca Marvel Comics süper kahraman ekibine bağlı Avengers, uzun zamandır devam eden çizgi roman mitolojisinden ve diğer medyadaki uyarlamalardan ilham alan bir oyun.

Şimdi ise Marvels Avengers, Square Enix öncüllüğünde çıkış fragmanı yayınlandı.

Daha öncesinde belirttiğimiz gibi oyun 4 Eylül 2020’de PC (Steam), Playstation 4 (Playstation Store), Xbox One (Microsoft Store) ve Stadia için çıkış yapacak.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Marvel’s Avengers; Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor’un, deneysel bir enerji kaynağıyla çalışan kendi helicarrier’larının da gösterildiği San Francisco’daki yüksek teknoloji ürünü Avengers Karargahının açılışının olduğu A-Day’de başlıyor.

Kutlama, büyük yıkıma yol açan feci kaza sonucu ölümcül bir hâl alır. Yaşanan bu trajedi yüzünden suçlanan Avengers dağılır.

Beş yıl sonra, tüm Süper Kahramanlar yasa dışı ilan edilmişken ve tüm dünya tehlikedeyken New Jerseyli genç Kamala Khan, şok edici bir komployu ortaya çıkarır. Tek umut, Dünyanın karşı karşıya kaldığı en büyük tehditlerden biri olan Advanced Idea Mechanics’i durdurmak için Avengers’ı yeniden toplamaktır.

Güçlerinizi kucaklayın

  • Kahraman listesini yeniden oluşturmak ve güçlerini geri getirmek için tek oyunculu hikayede ilerleyin. Ardından tek başınıza veya arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak AIM ile savaşa devam edin.
  • Dünyanın En Güçlü Kahramanları için oyun tarzınıza uyan güçlü becerileri ve yeni ekipmanları açın.
  • Bu ikonik Kahramanları, 80 yılı aşan Marvel geçmişinden ilham alan klasik, hayranların çok sevdiği ve yepyeni orijinal kıyafetlerle özelleştirin.
  • Esnek derecelendirmeli dövüş sisteminin yanı sıra her Kahraman için benzersiz oyun tarzlarını destekleyecek özelleştirilebilir ekipman ve beceriler.

Çevrimiçi bir araya gelin

  • Oyuncular, operasyonların karargahı olarak düşmanlardan geri kazanılmış bir Helicarrier kullanarak dünyanın dört bir yanındaki tehlike noktalarında Hero Mission’ları (tek oyunculu) ve Warzone Mission’lar (tek oyunculu veya iş birliği modu) başlatabilir.
  • Yalnızca Avengers’ın üstesinden gelebileceği giderek artan tehditlere karşı Dünyayı korumak için dört oyuncuya kadar çevrimiçi olarak toplanılabilir.
  • Yeni Süper Kahraman ve bölgelerin ek bir ücret alınmadan sunulacağı hikaye, yıllar içinde gelişecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu