Marvel’s Avengers Hafta Sonuna Özel Oynaması Ücretsiz Oldu – War for Wakanda Eklentisi Geliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers’ın en yeni eklentisi Black Panther – War for Wakanda için çıkış tarihini duyurdu.

War for Wakanda neler içerecek?

17 Ağustos’ta çıkış yapacak eklenti, oyuna ücretsiz bir güncelleme vasıtasıyla gelecek ve stüdyo, bu güncellemenin oyunun çıkışından beri en yenilik dolu paket olduğunu dile getiriyor. War for Wakanda; yeni bir kahraman ve kıyafetlerin yanısıra Klaw dahil yeni kötüler ve düşmanlar, yeni hikaye içeriği, keşfedilecek yeni bir ortam ve Royal Place Outpost, yeni solo veya çok oyunculu Drop Zone ve Threat Sector görevlerini getirecek.

War for Wakanda

Bunun yanında eklemek gerek ki Marvel’s Avengers; PS4, PS5, PC ve Stadia için 1 Ağustos tarihine kadar oynaması ücretsiz oldu. Oyun şu anda Steam üzerinden %40 indirimle satılıyor. Ücretsiz oynanışın şerefine, XP puanı dört kat arttırıldı ve maç bulma sistemi geliştirildi.

Bunun yanında Crystal Dynamics’in eş başkanı Scot Amos, şu cümleleri sarf etti:

“Marvel’s Avengers’da bir araya gelmek için daha iyi bir zaman olmamıştı. Birinci yıl dönümümüze yaklaşıyoruz ve oyuna katılan oyuncular sekiz kahraman, tonlarca tek ve çok oyunculu içerik, devam eden etkinlikler ve daha fazlasını alacak. Ek olarak War for Wakanda genişleme paketi Ağustos’ta geliyor, yani şimdi başlamak için harika bir fırsat ve bu yüzden Black Panther olarak oynamaya ve Avengers’ın geri kalanıyla Klaw’ı alt etmeye hazırsınız.”

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image