Marvel’s Guardians of the Galaxy’den 8 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
3 Dk Okuma Süresi

IGN, Marvel’s Guardians of the Galaxy’den oynanış görüntüleri içeren 8 dakikalık bir video paylaştı. Bu video sayesinde oyunun erkenden bir görevini görmüş olduk.

Oyuncular, oyunda Peter Quill’in jet botlarıyla bir ışık yılı yürümesi, şan ve zenginlik için kozmosun her yanında bulunan gruplara liderlik edecek. Ayrıca başlarını soktukları karmaşık durumlardan kurtulmak için de aynı grupları kullanacaklar.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Oynanış Videosu

Oyun, geliştirici ekibin söylediğine göre DLC ve mikro ödeme sistemine sahip olmayacak. Oyun sadece tek oyunculu olacak ve online modu bulunmayacak. Ayrıca Denuvo ile korunacak ve Işın izleme, DLSS teknojilerine sahip olacak. Görünüşe göre Square Enix, Marvel’s Avengers’da yaptığı hatalara tekrar düşmemek için bu sefer işi sıkı tutuyor.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, 26 Ekim’de oyunseverlerle buluşacak.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Marvel’s Guardians of the Galaxy’ye yeni bir soluk getiren bu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununda Star-Lord’un jet botlarını ateşleyerek kozmos boyunca vahşi bir yolculuğa çık. Ne yapacakları kestirilemez Guardian’lar senin yanındayken bir patlayıcı istasyondan diğerine patlamalar eşliğinde yol al. Orijinal ve ikonik Marvel karakterleri de kendilerini evrenin kaderi için verilen mücadelenin içinde bulmuşlar. Sen bunu halledersin. Muhtemelen.

nintendo direct

GALAKSİNİN KORUYUCULARINA ÖNDERLİK YAP

Star-Lord olarak oynuyorsun, bu yüzden Element Blaster’lar ve jet botla güçlendirilmiş tekmelerden ekipçe yere sermeye sağlam dövüş tarzınla hiçbir şey sınırların ötesinde değil. Guardian’lar senin tarafında dövüşürken kararları ver ve imza saldırılar ile rakiplerini alt et. Bu esnada hikâyen ilerledikçe kararlarının sonuçları sevinçli anlardan hiç beklenmedik sonuçlara kadar değişebilecek.

[ads1]

YEPYENİ HİKAYE

Efsanevi uyumsuzlardan oluşan yeni ekibin Guardians of the Galaxy’nin bu yeni ancak sadık yorumunda evreni kurtarmak için yola çıkıyor. Bir şekilde felakete yol açan olaylar zincirini başlatıyorsun ve ikonik ve orijinal Marvel karakterlerinin yaşadığı akıllara durgunluk veren dünyalarda vahşi bir yolculuk başlıyor. 80’lerin en iyilerinin yer aldığı karışık kaseti koy ve maceraya başla.

UYUMSUZLARDAN SÜPER KAHRAMANLARA

Ne yapacakları kestirilemez Guardian’ları bir arada tutan tek şey sensin, bu yüzden bu liderlik işine bir an önce alışman iyi olur. Bu olağan dışı ailemsi grup senin yanındayken ve onlarla birlikte kozmosta dört dolanmaya başlarken ortam gözyaşları ve kahkahalarla dolacak. Bir sonraki köşede seni her ne bekliyorsa bunun bir patlama olacağından eminsin.

DİJİTAL İNDİRME BONUSU

Oyunun dijital sürümünü satın almak Star-Lord için Social-Lord Kıyafeti’ni açacak.
Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir