Marvel’s Guardians of the Galaxy Oyunu E3 2021 Square Enix Sunumunda Duyuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

TSİ 22.15’de başlayan ve E3 konferansının bir parçası olan Square Enix Presents sunumunda yeni bir Marvel oyunu olan ve hem film hem de çizgi romanlardan esinlenilmiş olan Guardians of Galaxy oyunu duyuruldu.

Square Enix and Eidos Montreal’in geliştirmekte olduğu Guardians of the Galaxy’de Star-Lord olarak oynayacak ve kült ekip Gamora, Drax, Groot ve Rocket ile maceralara çıkacaksınız. Bugünkü sunumda hem sinematik hem de oyun içi oynanış görüntüleri gösterilen oyunda, oldukça fazla sayıda ara sahne ve Telltale tarzı seçimler mevcut. Eklemekte fayda var, bu oyunun çıkacağı zaten bu haberimizde de belirtilmişti.

Guardians of the Galaxy

Square Enix’den “bambaşka” bir Marvel oyunu: Guardians of the Galaxy

Star-Lord olarak oyundaki olaylara tepki vererek maceranızın gidişatını değiştirebilirsiniz. Unutmadan ekleyelim herkes, çizgi romanlarda ve filmlerde olduğu gibi huysuz. Özellikle görev esnasında ekip üyeleri arasında “boş” konuşma olarak nitelendirebileceğimiz çok diyalog var. Gösterilen sunumlar, genellikle Guardians markasına uygun şekilde uzay maceraları, lazerler ve savaşlar içeriyordu. Görevlerde diğer düşmanlarla da savaşırken ekip arkadaşlarınızı yardım için çağırabileceksiniz. Ayrıca oyun, Star-Lord’a üçüncü şahıs açıdan bakma imkanı veriyor.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, 26 Ekim tarihinde PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Oyunu şu andan itibaren ön siparişe verebilirsiniz. Oyunla alakalı fazladan bilgilere bu siteden erişebilirsiniz. Oyunun duyuru ve oynanış fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir