Marvel’s Midnight Suns Ertelenme Furyasına Katılan Bir Diğer Oyun Oldu

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Marvel’ın sinema sektörünü belli bir ölçüde domine ettiği bir gerçek. Şirketin son dönemde yaptığı atılımlar oyun sektöründe belli bir konumda olmak istediğini bizlere kanıtlar nitelikte. Ancak yakın dönemde piyasaya sürdüğü iki oyun ile istediği başarıları yakalayamadı.

Marvel’s Midnight Suns Ertelendi

XCOM stüdyolarından biri olan Firaxes’in geliştirme aşamasını üstlendiği Marvel’s Midnight Suns için ekip erteleme kararı alındı. Geliştirme aşaması hız kesmeden devam eden oyunun 2022 yılının ikinci yarısında biz oyuncular ile buluşması planlanıyor.

Stüdyo erteleme kararını, Marvel’s Midnight Sun oyununu “mümkün olan en iyi oyun” yapmak istediğini ve bu yüzden biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu söyleyerek, resmi Twitter hesabı aracılığıyla açıkladı. Geliştirici ekip bu süre zarfında da oyuna daha fazla hikaye ve sinematik eklemelerine yapmak, ayrıca oyunu daha fazla cilalamak istediklerini söylüyor.

Marvel’s Midnight Sun bir kart oyunu olarak karşımıza çıkıyor olsa da ne yazık ki mikro ödeme sistemini barındıracak. Ancak oyuncular mikro ödeme sistemi ile oyunda bulunan her şeyi alamayacaklar. Mikro ödeme sistemi oyunda bulunan kahramanları etkilemeyecek şekilde olacak ve ekstra para vererek kahramanlara sahip olamayacaklar. Ağırlıklı olarak kozmetik eşyalar üzerine kurulu bir sistem olacak.

Marvel’s Midnight Sun PC (Steam ve Epic Games Store), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch için 2022 yılında çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir