Marvel’s Spider-Man 2 Duyuruldu ve Sinematik Bir Fragman Paylaşıldı

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
2 Dk Okuma Süresi

Bugün düzenlenen Playstation Showcase’de 2018 yılında çıkış yapmış Marvel’s Spider-Man’in devam oyunu olan Marvel’s Spider-Man 2 duyuruldu.

Insomniac Games tarafından geliştirilen bir Spider-Man oyunu olduğunu oyun dünyasında dolaşan söylentiler sayesinde biliyorduk fakat herhangi resmi bir açıklama bulunmuyordu. Bugün gerçekleşen Playstation Showcase sırasında Sony Spider-Man 2 oyununu PS5 için duyurdu.

Yayınlanan CGI yani sinematik diyebileceğimiz fragmanda Miles Morales ve Peter Parker’ı sokak ortasında sırt sırta mücadele verirken görüyoruz. Bununla birlikte ikili önlerindeki karanlık bölgeye odaklanıyor ve Çoğumuzun bildiği Spider-man’in düşmanlarından birisi olan Venom’ı görüyoruz.

spider-Man 2
Marvel’s Spider-Man 2

2018 yılında çıkışını gerçekleştiren Spider-Man oyunu, God of War ve Uncharted 4 gibi oyunları geride bırakarak tüm zamanların en çok satan Playstation özel oyunu olmuştu. Sony bu başarıyı görmezden gelmeyecek olacak ki Marvel’s Spider-Man markasını devam ettiriyor. Marvel’s Spider-Man 2, 2023 yılında PS5 özel oyunu olarak çıkış yapması planlanıyor. Fakat daha henüz oyunun PS4 konsoluna gelip gelmeyeceği belli değil. Bildiğiniz üzere Horizon Forbidden West ve God of War Ragnarok ilk olarak PS5 özel oyunu olarak duyurdular. Ancak çok geçmeden iki oyununda PS4 konsoluna geleceğini belirttiler. Kimi oyuncular Tarafından yeni oyunların PS4 konsoluna da çıkması kalite ve grafik anlamında oyunu olumsuz etkilediğini düşünse de kimi oyuncularda bu karardan oldukça memnun. Bakalım önümüzdeki günlerde Spider-Man 2’nin kesin olarak hangi platformlara çıkış yapacağı konusunda bir açıklama gelecek mi?

Aşağıda Spider-Man devam oyunu için yayınlanan sinematik duyuru fragmanını bulabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man 2 Fragmanı

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir