Geçmiş Mass Effect Gününüz Kutlu Olsun!

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Oyun endüstrisine azıcık bile hakim olanlar aslında çoğu günün bir oyunun yıldönümü olduğunu bilir. Nitekim dün (7 Kasım) ise Mass Effect serisinin kutlandığı geleneksel N7 günüydü ve bunun şerefine BioWare, geliştirilmekte olan yapım hakkında yeni bir poster yayınladı.

Mass Effect gününüz kutlu olsun!

Kimilerine göre Mass Effect 4 veya 5 ki bu noktada Andromeda’yı hangi kefeye koyduğunuza göre değişir, ben de dahil birçok oyun severin beklediği yapım olarak duruyor. BioWare’in oyun için paylaştığı poster ise şık durmakla beraber, yukarıdan bakıldığında bir geth’i andırıyor. Elbette bundan çok daha fazlası da mevcut.

masseffectposter

Özellikle resmin altlarına baktığınızda dört karakter görebilirsiniz. Bunlardan biri Krogan ve diğeri ise Asari ırkından gibi duruyor. Bir anlamda kombatta artık yanımıza iki yerine üç dost alabileceğiz manasına da geliyor. Onlardan uzakta ise yerde parçalanmış bir geth gözüküyor.

N7 günü elbette sadece bir posterle sınırlı kalmadı. Stüdyo, Shepard’ın ses aktörü Mark Meer ve aktristi Jennifer Hale’ın deneyimlerini anlattığı bir video da paylaştı.

Bizlerin sevdiği ve olmazsa olmazımız olan indirim de Mass Effect: Legendary Edition için Steam, Origin ve Microsoft Store‘da gelmiş oldu.

Ne yazık ki halen daha Mass Effect 5’in ne zaman çıkış yapacağını bilmiyoruz. The Game Awards’taki görünümden sonra oyun, radarımızdan kaybolsa ve 2025 yılına kadar çıkması beklenmese de uzaklarda bir yerlerde Shepard’ın ışığı yanmaya devam ediyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image