Mass Effect Legendary Edition Hakkında Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

BioWare bugün Youtube üzerinden orijinal Mass Effect trilojisi ve Mass Effect Legendary Edition’ı konu alan bir karşılaştırma videosu yayınladı. Bu videoda gelecek ay çıkış yapacak Legendary Edition’un görsel açıdan nasıl durduğuna değinildi.

Yan yana olan görüntü karşılaştırmalarında; çevre detayları, karakterler ve görsel efektlerde bir gelişme net olarak görülebiliyor. İyileştirilmiş materyal ve parçacık efektleri, daha iyi cilt işleme ve daha gerçekçi yüzey tepkisi de yeni gelecek oyunun ana özelliklerinden olacak. Bunun dışında tüm dokular geliştirildi veya yeniden tasarlandı, 3B modeller daha ayrıntılı hale getirildi ve ara sahnelerin aydınlatmaları değiştirildi. Ekip ayrıca küresel efekt sonrası iyileştirmelerin yanı sıra birçok oyun içi değişiklik de yaptı.

Mass Effect Legendary Edition, 14 Mayıs’ta Origin, Steam, PS4, Xbox One, Xbox Series X / S ve PS5 için piyasaya sürülecek.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir