Mount & Blade II: Bannerlord Konsollar İçin Ekim’de Tam Sürüme Geçebilir

Mart 2020'de erken erişime açılan Bannerlord, bazı söylentilere göre 25 Ekim'de erken erişimden çıkıp, tam sürüm olarak çıkış yapabilir.

Serhat Uzun
Serhat Uzun
1 Dk Okuma Süresi
bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord 2020 Mart’ında erken erişime açıldığında birçok oyuncu tarafından sevildi ve takdir gördü. Oyunun erken erişime açılmasından bu yana 2 yıl geçti ve bazı söylentilere göre oyun konsollar için 25 Ekim’de tam anlamıyla çıkışını gerçekleştirebilir.

Söylentiye göre TaleWorlds Entartainment, Bannerlord’u konsollar için 25 Ekim’de çıkarabilir. Playstation Game Size isimli Twitter hesabına göre, oyun o tarihte Playstation 4 ve Playstation 5’te 49,99 $ fiyat etiketiyle çıkışını gerçekleştirecek. Bu Twitter hesabı daha öncesinde de Playstation verilerine sızıp doğru bilgiler verdiği için kaynağın güvenli olduğunu düşünebiliriz.

Sızıntı gerçekten doğruysa oyun aynı tarih içerisinde Xbox One ve Xbox Series X/S’te de çıkışını gerçekleştirecektir. Çünkü geçen sene Prime Matter, Mount and Blade II: Bannerlord’u bu platformlarda yayınlamak için Talewords ile anlaşmıştı.

Oyun konsollara çıkışını gerçekleştirdiği gün PC’ye de çıkışını tam anlamıyla gerçekleştirebilir fakat buna dair henüz net bir bilgimiz yok.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir