PC

M&B II: Bannerlord İçin Yeni İçerik Güncellemesi Yolda

M&B II: Bannerlord İçin Yeni İçerik Güncellemesi Yolda

Taleworld’den geliştiriciler, Mount & Blade II: Bannerlord’un alacağı yenilikleri ve almış olduklarını özellikleri özetledi.

Geliştiricilerin Yaptıkları güncellemeyle ilgili  özet geçecek olursak. Yapılan açıklamaya gör,  Bannerlord’un klan sistemi, oyuncu raporları,  NPC’lerin duyguları, yeni harita içerikleri ve oyun optimizasyonunu içeriyor. Aynı zamanda Mount & Blade II: Bannerlord’un yaratıcıları, oyundaki en son güncellemeleri ve yakın gelecekte gelmesi planlanan güncellemeler hakkında bazı yeni bilgilerde paylaştı. Bu güncellemeler esas olarak kullanıcı arayüzü ve çok oyunculu mod ile ilgiliymiş.

Biraz yeniliklerden bahsetmek gerekirse yeniliklerden biri değiştirilen konuşma ekranıdır. Bu sayede diyaloğu başlatmak için tüm sahnenin yüklenmesi gerekmeyecek ve buda daha hızlı başlamasını sağlar. Oyuncular ayrıca tamamen farklı bir iletişim yolu ile sahip oldukları birliklerinin eylemlerine cevap vermek için kullanılabilecekmiş.

Not ayrıca, bir oyuncu ekibinin bir klan oluşturmasına izin verecek mekanikten de bahsedildi lobide özel bir sekmede görünecekmiş (klanın adının yanı sıra, ait olduğu hizipte, etiket ve işareti de seçerseniz). Bu işi ise oyuna sahip olduğumuz platformdan bağımsız olarak benzersiz bir kullanıcı adı seçmemizi sağlayacak olan Bannerlord ID sistemini kullanmaktır. (Bannerlord, Steam ve Epic Games Store’da mevcuttur)

Not ayrıca çatışma modu için yeni harita içerikleri, kuşatma modundaki değişiklikler, savaşta oyun dengesi düzeltmeleri yapılan  bazı değişiklikleri de E1.4.3 beta yamasını yükleyerek zaten test edebileceğinizi belirtmek gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu