PC

Medal Of Honor: Above and Beyond Devasa Depolama Alanı Gerektiriyor

Medal Of Honor: Above and Beyond İçin Yok Artık Daha Neler Dedirten Depolama Alanı 

Medal of Honor: Above and Beyond, ihtiyaç duyduğu depolama alanı olarak en büyük VR oyunu olabilir ve aynı zamanda 2020’nin en büyük (boyut olarak) oyunu da olabilir. Call of Duty Cold War’un depolama alanı (en yüksek depolama gereksinimi istediği platform olan Xbox Series X ve S için 136GB) , Respawn Entertainment’ın geliştirmekte olduğu Medal of Honor: Above and Beyond’un istediği depolama alanının yanında bile duramaz. Eğer oyunu yüklemek istiyorsanız 340 GB değerli depolama alanınız gerekecek.

Tam bir GB canavarı olan Medal of Honor:Above and Beyond’un rakipi sayılacak oyun Half-Life:Alyx 68 GB alan kaplıyor. Medal of Honor:Above and Beyond gerçekten başka bir seviyede. Microsoft Flight Simulator, tüm dünyanı kapsamasına rağmen boyutu sadece 127 GB.

Ayrıca Medal of Honor: Above and Beyond sistemleri acayip bir şekilde zorlayacak gibi duruyor.

Minimum sistem gereksinimi:

  • Intel i7 9700K / Ryzen 7 3700X ve ya daha iyisi
  • 16GB DDR4 RAM
  • Nvidia RTX 2080 ve ya daha yüksek
  • Kurulum için 340 GB boş alan, 170 GB’a kadar indirilir. SSD önerilir.

Medal of Honor: Above and Beyond‘un çıkış tarihi 12 Aralık 2020 olarak belirlendi, Oculus ve Steam VR uyumlu cihazlar da dahil olmak üzere VR headset’leri için mevcut olacak. Ayrıca oyunu oynamak istiyorsanız çok iyi bir pc’e ihtiyaciniz var. Peki ya neden bu kadar fazla depolama alanı istiyor? Büyük ihtimalle bizi dolu-dolu bir oyun bekliyor olacak. Umarız da bizi hayal kırıklığına uğratan bir oyun olarak aklımızda yer almaz.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Medal of Honor: Above and Beyond, 2. Dünya Savaşı’nda geçen, aksiyon dolu, sürükleyici bir deneyimdir. Bu deneyimde, savaştan zarar gören Avrupa’daki Stratejik Hizmetler Ofisi’nin (OSS) casusu olarak oynayacaksınız. Özgün detaylarla dolu, derin tek oyunculu harekat sırasında karada, havada ve denizde geçen tarihi olayları yaşayacak, Nazi üslerini sabote edecek, düşman uçaklarını düşürecek, Fransız direnişine destek verecek ve savaşın en önemli anlarında yer alacaksınız.

Zengin anlatımlı harekatın yanı sıra, zorlu savaş deneyimlerinde yeteneklerinizi geliştirecek, oyuna özel yapılan ödüllü kısa filmlerle tarihin derinliklerine inecek ve patlayıcı, hızlı çok oyunculu karşılaşmalarda diğer askerlere karşı kendinizi test edeceksiniz. Çok oyunculu modlar, Avrupa’nın çeşitli yerlerinde geçiyor ve tek başınıza, bir takımla veya zamanlı patlayıcıları yerleştirmek ve etkisiz hale getirmek için mücadele edeceğiniz rekabetçi modlar sunuyor.

Görevinizde başarılı olmak için iyi nişan almaktan daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Dünyadaki her şeyi siper almak için kullanın, bombaları düşmanlara geri fırlatın, batan gemilerden yüzerek kaçın ve yanan uçaklardan atlayın. Hayatta kalmak istiyorsanız her an tetikte olmanız gerekiyor. Tarihe tanıklık etmiyorsunuz; tarihi daha önce hiç olmadığı gibi tecrübe ediyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu