2023’te Medieval Dynasty’e Co-op Mod ve Birçok Özellik Gelecek

Güncellemelerin kesin bir çıkış tarihi bilinmese de artık köy yaşamını arkadaşlarınızla deneyimleyebileceksiniz.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Render Cube tarafından geliştirilen ortaçağ temalı açık dünya hayatta kalma oyunu Medieval Dynasty‘e, yakın zamanda co-op modu entegre edilecek.

Geçtiğimiz yıl erken erişimde olan ve tam sürümünün yedi ay önce yayınlanmasına rağmen halen daha popülerliğini kaybetmeyen ve dinamik olarak geliştirilmeye devam edilen hayatta kalma oyunu Medieval Dynasty, çok yakında yeni güncellemeler alacak.

medievaldy

Medieval Dynasty’e neler geliyor?

Geliştirici stüdyo, oyuna eklenmesi planlanan özellikleri bir yol haritasıyla açıklamış ve 2023 yılında gelecek küçük bir sürpriz üzerinde çalışıldığını da söylemişti. Bugün ise bu sürprizin co-op modu olduğunun açıklanmasıyla birlikte yol haritası tamamlandı.

Arkadaşlarınızla eşzamanlı olarak oynamanıza imkan veren bu teknik eklentinin yanında miras/mirasçı kavramı ve zırhlar ile kalkanlar gibi kombat ağırlıklı oynanış elementleri de oyuna eklenecek. Halihazırda kaç kişinin oyuna nasıl girebileceği gibi soruların cevapları olmasa da stüdyo, yakın zamanda detayları paylaşacağının altını da çiziyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir