Metal Gear Solid Filminde Solid Snake Rolünü Üstlenecek Aktör Belli Oldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Online haber sitesi olan Deadline kaynaklarından, Sony’nin uzun süredir geliştirilmekte olduğu Metal Gear Solid filminde Oscar Isaac’ın Solid Snake olarak rol alacağı açıklandı. Hollywood Reporter da bu haberi doğruladı. Isaac’in başarılı bir filmografisi var. Eminim ki herkes onu en çok Star Wars devam filmlerinde pilot Poe Dameron rolüyle tanınıyor.

snake solid

Film şu anda Sony Pictures’da geliştirilmekte ve Jordan Vogt-Roberts, Derek Connolly senaryosunun yönetmenliğini üstleniyor.

Kısa bir süre sonra, Vogts-Roberts da bir fotoğraf yayınlayarak bu haberi doğruladı.

2017 yılında Vogts-Roberts: “Bu, herhangi bir oyunun doğrudan uyarlaması değil. Kulağa Remix olarak adlandırılamayacak kadar modern bir ifade gibi geliyor. Çünkü böyle değil, ama birkaç farklı hikayeyi bir araya getirmeye çalışıyoruz, ve hepsi şu anda hakkında gerçekten konuşamadığım ama gerçekten heyecanlandığım bir cihazla birbirine bağlı. Sanırım bu, insanların “Vay be, bunu daha önce görmedim” dediği bir film olacağını düşünüyorum.”

Oscar Isaac, şu anda HBO ve Marvel dizilerinin yanı sıra Dune gibi çok önemli projelerde rol alan ve  ciddi bir şekilde meşgul bir adam. Bizi bekletmese iyi olur.

Umarız film de en son Metal Gear oyunu olan Metal Gear Survive gibi başarısız olmaz.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir