Metro 2033 Ücretsiz Oldu, Ayrıca Serinin Diğer Oyunlarında Büyük İndirim Var

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
2 Dk Okuma Süresi

4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan Metro 2033,  post-apokaliptik bir macera oyunu.

Bugün ise Steam Metro 2033’ü ücretsiz olarak veriyor.  Ancak Steam bize oyunun yenilenmiş grafikli hali olan Redux versiyonunu değil de ilk çıktığı halini verdiğini söyleyelim.

Oyunu 15 Mart TSİ 20.00’a kadar kütüphanenize ücretsiz olarak eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi oluyorsunuz. Ayrıca serinin diğer oyunlarında da 15 Mart’a kadar sürecek %80′ e varan indirimler mevcut.

Son olarak bu bağlantı üzerinden oyunun resmi Steam sayfasına gidip oyunu alabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Metro 2033

2013’te dünya, neredeyse tüm insanlığı yok eden ve dünya yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren kıyamet benzeri bir olayla harap oldu. Hayatta kalan bir avuç insan, Moskova’nın yeraltı derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağa girdi.
Yıl 2033. Bir neslin tamamı yer altında doğup büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu Şehirleri hayatta kalmak için mücadele ediyor, hem birbirleriyle hem de dışarıda bekleyen mutant canavarlarla.
Yangından önceki son günlerde doğan fakat yer altında büyüyen Artyom’sunuz. Şehir sınırlarının ötesine hiç geçmemişken kaçınılmaz bir olay, insanoğlundan geriye kalanları yaklaşan korkunç bir tehdit hakkında uyarmak üzere son çare olarak Metro sisteminin kalbine gidilmesini gerektiriyor.
Yolculuğunuz sizi, metro altındaki unutulmuş mezarlardan, eylemlerinizin insanlığın kaderini belirleyeceği, yukarıdaki ıssız ve çorap topraklara götürüyor.
Peki ya asıl tehdit içerideyse?
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image