Xbox Temalı, Renkli Ojeler Satışa Sunuluyor

Ojeleri satın almak, Forza Horizon 5 ve Halo Infinite'deki kozmetik öğelerin kilidini açıyor.

Hatırlayacağınız üzere League of Legends geliştiricileri yakın zamanda kozmetik ürünleri yapan bir firma ile anlaşmıştı. Microsoft ve konsolu Xbox da Riot Games’in izinden gitmek istemiş olacak ki oje üretiminde uzmanlaşmış en büyük şirketlerden biri olan OPI ile özel bir teklif organize etti.

Xbox ile bakımlı oluyoruz, güzelleşiyoruz

Şubat ayında seçili mağazalardan OPI ürünlerini aldıktan sonra oyun severler, Halo Infinite ve Forza Horizon 5 oyunlarında geçerli içeriklerin kilidini açabilecek. Özel olarak, içerikler alınan ojenin rengiyle uyumlu olacak.

OPI marka ojeler, anlaşma gereği oyunlara ithaf eden isimlere sahip olacak. Örneğin “Achievement Unlocked” funda rengi ve “You Had Me At Halo” ise galaktik mavisine sahip olacak. OPI ürünlerinin alıcıları, beş renkten birinde özel bir Xbox kontrolcüsü çekilişine de katılma hakkı kazanacak.

Xbox temalı ojeler 1 Şubat tarihinde satışa çıkacakken OPI.com, Amazon, CVS, Target, Beauty Brands, Chatters, Dillard’s, Hudson’s Bay, Regis, Sally Beauty ve Amazon Beauty gibi mağaza ve siteler de anlaşmaya katılacak. Şimdilik, oyun içi kozmetik teklifi yalnızca Amerika için onaylandı. Elbette sevgilinize video oyunu temalı bir hediye almak isterseniz, Şubat ayından sonra bu ojelere bakabilirsiniz!

Kaynak
Gamepressure

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu