Minecraft Caves & Cliffs Güncellemesi 91 Yeni Blok Getiriyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Uzun zamandır Minecraft geliştiricileri yakın zamanda bölüm bölüm yayınlanacak Caves & Cliffs güncellemesinin Nether Update’den sonra gelecek devasa bir güncelleme olacağını söylüyorlar. Yeni moblar ve dünya ayarlarının değişmesinin yanında yeni blok tipleri de yazın gelecek olan güncellemede yerini alacak. Geliştiricilere göre eklenecek 91 yeni blok tipi var.

Minecraft’ın resmi Youtube hesabından yayınlanan bir videoya göre geliştiriciler, zaten snapshot’lardan bildiğimiz blokların eklendiğini söylediler. Gösterilen bu blokların arasında şüphesiz bakırı görmüşsünüzdür. Geliştiriciler, bu 91 blokluk yer içine bakırın paslanması olayını da aşama aşama koymaya çalışmışlar. Bunun dışında kar kovası, slate taşlar ve yeni madenler de bu blokların arasında olacak. Ayrıca Lush mağaralarında olan ve dekorasyon amaçlı kullanılabilen yeşillikler de bu güncellemeyle gelecek.

Caves & Cliffs güncellemesinin ilk bölümü bu yaz oynanabilir olacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image