Minecraft’a Sonic The Hedgehog DLC’si geliyor

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Yeni bir Sonic the Hedgehog oyun paketi, Sega’nın ünlü oyun serisi olan Sonic serisinin devam eden 30. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak Minecraft’ta bir DLC paketi ile birlikte oynanabilir olacak. Minecraft Sonic DLC paketinde oyunculara büyüklü küçüklü çeşitli engeller sunarak, yüzükleri toplamaya teşvik ederek ve bosslar sunularak ilerleme sağlanması amaçlanıyor.

Sonic sosyal medya hesabı dün yaptıkları bir paylaşımla Minecraft işbirliğini bir fragman ile bize duyurdu. Videoda ise Sonic ve arkadaşlarına Minecraft’ın kare bloklu tarzıyla bakma imkanına sahip olduk. DLC paketi, Green Hills Zone ve Chemical Plant Zone gibi ünlü yerlerin yanı sıra Knuckles ve Tails gibi ikonik karakterleri de  içeriyor. DLC, oyuncuların yüksek puana giden yolda “yüzükleri toplamasına, engelleri aşmasına, bossları alt etmesine ve hız kazanmasına” izin verecek.

Kutlamanın bir parçası olarak Minecraft, mini oyunlar ve “birkaç bayram sürprizi” içeren özel bir sunucu etkinliği planlıyor. Hayranların ayrıca hafta sonları düzenli olarak kontrol etmeleri önerilir.

Sonic resmi hesabının DLC’yi duyurduğu paylaşım :

DLC, Sonic the Hedgehog’un 30. yıl dönümü kutlamasının bir parçası ve ayrıca bir Sonic Colors remaster sürümünü de içerecek. Sega ayrıca, Sonic Rangers olarak adlandırılacağı bir oyunu planladığı söylenirken oyunun 2022 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image