MisteRNOOB Oyun Dünyasının Enleri 2021 Oylaması Başladı

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

İyisiyle kötüsüyle, bugıyla hatasıyla bir yılın sonuna daha geldik. 2021 yılının oyun sektörü açısından çok da parlak geçtiğini söyleyemeyiz. Zira pandemi, bir yandan dünyadaki tüm ekonomik koşullar zorlarken bir yandan da işletmelerin çalışma sistemleri üzerinde epey değişiklikler getirdi. Bu nedenle de her sektörde olduğu gibi oyun sektörü de bu durumdan oldukça etkilendi.

2021 yılı içerisinde sayısını bizim de hatırlamadığımız onlarca oyun ya 2022’ye ya da 2023’e ertelendi. Bu sene içerisinde çıkış yapan büyük oyunlarda da oldukça fazla hatalar sıkıntılar yaşandı. Hatta bir çoğu, oyuncular tarafından yerden yere vuruldu.

Ancak iyi kötü bir yıl geçirdik ve bu yıl yine bir çok oyun, biz oyun severlerle buluştu. Geçen sene de yaptığımız gibi tamamen okurlarımız ve takipçilerimizin bu yılın en iyilerini belirleyeceği MisteRNOOB Oyun Dünyasının Enleri 2021 oylamasını başlatmış bulunuyoruz. 10 kategorideki 50 oyun arasından en iyileri belirleyeceğiniz bu oylama 24 Aralık 23:59’da son bulacak ve yine web sitemiz üzerinden siz değerli okuyucularımız ile paylaşılacak.

MisteRNOOB Oyun Dünyasının Enleri 2021

[yop_poll id=”3″]


[yop_poll id=”4″]


[yop_poll id=”5″]


[yop_poll id=”6″]


[yop_poll id=”7″]


[yop_poll id=”8″]


[yop_poll id=”9″]


[yop_poll id=”10″]


[yop_poll id=”11″]


[yop_poll id=”12″]

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir