Modern Warfare 3 Remake Beklentimiz Suya Düştü

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Yakın zamanda çıkan söylentilerin hedefinde Call of Duty: Modern Warfare 3 Remake yer alsa da biz oyuncular için kötü haber geldi. Activision, Call of Duty: Modern Warfare 3 Remake’in yapım aşamasında olmadığını doğruladı.

Modern Warfare 3 Remake gelmeyecek…

Söylentiler geçtiğimiz yıl Mart ayında başlamış ve bizler de ilk defa Modern Warfare 3 Remake kulislerini duymuştuk. Mayıs ayında ise TheMW2Ghost isimli bir Twitter kullanıcısı, söylentileri tekrardan alevlendirmişti. Activision sözcüsü ise bu söylentilere son noktayı koydu.

Modern Warfare 3

Activision sözcüsü, Charlie Intel’e verdiği demeçte: “Modern Warfare 3 oyununun hikaye ve çok oyunculu modlarının yeniden yapımı söz konusu değildir. Belirtilen raporlar bu durumun aksini iddia ediyor.”

Eğer gerçekleşseydi Modern Warfare 3 Remake, Call Of Duty serisi için türünün üçüncü yeniden yapım örneği olacaktı. Bundan önce Call of Duty 4: Modern Warfare yeniden yapılarak 2016 yılında karşımıza Call of Duty: Infinite Warfare ve 2020 yılında ise Call Of Duty: Modern Warfare 2 Remastered bizlerle buluşmuştu.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir