Mount And Blade 2: Bannerlord İçin World Of Warcraft Evrenini Getiren Mod Geliştiriliyor

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Geçen yıl erken erişim olarak çıkan ve mod desteği ile birlikte oyuncuların önünü açan Mount & Blade 2: Bannerlord oyununa çıkışı üzerinden geçen zaman sonrası bir sürü mod yapıldı ve yapılmaya da devam ediliyor.

Bu yapılan modlardan birini de Reborn Team isimli bir mod ekibi yapıyor. World Of Warcraft evrenini ve Azeroth dünyasını Bannerlord oyununa mod ile aktarmaya çalışıyorlar. Ama ekibin büyük olmaması ve modun fazla bir şey barındırmaması sebebiyle mod şu an da sadece beta aşamasında ve ilk sürümü indirilebilir durumda.

Bir zırh, bir silah ve bazı çevre detayları haricinde şu an için mod içinde pek bir şey yok. Mount And Warcraft Reborn isimli bu modu yapmaya çalışan ekip World Of Warcraft evrenini Bannerlord oyununa aktarma gibi büyük bir işin altına girmesinin yanında, yukarıda bahsettiğimiz ekibin küçük olması sebebiyle modun tam ve yenilikçi sürümünün yayınlanması hem uzun hem de zorlu olacak gibi duruyor. Umarız yakın zamanda daha düzenli ve güzel bir şekilde modu görme şansımız olur.

Ama yine de modu deneyimlemek isterseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

3 2 1

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image