Mount and Blade’e Benzerliği ile Dikkat Çeken The Viking Way, Erken Erişime Geliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Mount and Blade’e Benzerliği ile Dikkat Çeken The Viking Way, Erken Erişime Geliyor

Viking temalı Mount and Blade?

Sonbaharda gerçekleşecek olan Steam Oyun Festivali yaklaşırken potansiyeli olan oyunlar da kendilerini erken erişime açmaya başladılar. Dreamscaper, Traveller’s Rest’ten sonra ise karşımızda The VThe Viking Way, Erken Erişimeiking Way var.

ss 612504c4f6ed8ac9b5399ba279dc120e2The Viking Way, üçüncü kişi bir aksiyon macera oyunu. İçerisinde RPG elementleri de barındırıyor zira oyunun amacı karakterimizi güçlü bir Viking kılmak ve bunu yapmak için de bol bol eşyaya ihtiyacımız olacak. Karakterinize yetenek puanları atayabiliyor ve looter odağı içerisinde ekipmanlar toplayabiliyorsunuz. Bunun dışında Vikinglerin olmazsa olmazı gemilerini kullanabiliyor, güçlendirebiliyor ve hatta onların içerisinde savaşabiliyorsunuz. Oyunun kendine has bir hikayesi de mevcut, çeşitli NPC’lerden görevler alabiliyorsunuz. Yapımcılara göre oyunun en sağlam olduğu (veyahut zaten olması gereken) maddeler ise denizcilik, keşif ve bahriye savaşları. Bol bol kombat ağırlıklı bu oyunda tabii ki medeni gibi ticaret yapabilirsiniz nitekim detaylı bir ticaret sisteminin olacağı söyleniyor. Bunun dışında oyunda efsanevi eşyalara götüren gizli görevler de mevcut, bunun için etraftaki dedikodulara kulak verin!

ss 613f60df3c36b6bfe58eb73433f95a4a8

The Viking Way, neredeyse erken erişime gelmek üzere ve geliştiricilerin de planı oyunu 18 ay boyunca bu aşamada tutmak. Ice Lava Games’e göre oyunun son versiyonu oyunu her yönden geliştirecek ve haritaları, görevleri arttıracakmış. Merakla bekliyoruz.

Oyunun kendi sitesine bakmak istiyorsanız, buyrun.

ss 0210be52915dfe00897f941f7db40f4aa

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image