Mount & Blade II: Bannerlord Konsollara Geliyor

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler aksiyon RPG oyunu Mount & Blade II: Bannerlord 2021 yılının sonlarında erken erişimden çıkıp tam sürümüne kavuşuyor ve konsollara geliyor.

Mount & Blade II: Bannerlord, duyurulmasının ardından geçen 9 yıllık aranın ardından ilk olarak Mart 2020 tarihinde Steam üzerinden erken erişim sürümü ile karşımıza çıkmıştı. Gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam eden oyun tam tarihi açıklanmasa da bu yılın sonlarına doğru nihai sürümüne kavuşuyor.

Summer Game Fest’de yapılan duyuruya göre Mount & Blade II: Bannerlord bu yılın sonlarında konsollara çıkış yapacak. Oyunun hangi konsollara çıkış yapacağı ise tam olarak bilinmiyor. Konsol kullanıcıları oyunu hem fiziksel hem de kutulu olarak temin edebilecekler. Oyun konsollara tam sürüm olarak çıkış yapacak.

Ayrıca Summer Game Fest’de oyun için yapılan bir diğer duyuru ise oyunun yayın haklarının el değiştirmesi oldu. Koch Media Küresel İletişim Yöneticisi Niklas Kaeding oyun ile ilgili şu sözleri dile getirdi: “Oyunun yaklaşan tam sürümü için TaleWorlds ile beraber çalışmaktan oldukça mutluyuz. Mount & Blade II: Bannerlord, oyun topluluğu tarafından oldukça sevilen ve merakla beklenen bir oyun olduğu bir gerçek. Ortaçağ ortamındaki benzersiz oyun karışımı geçmişte başarılı bir formül ortaya koyduğunu kanıtladı. Bu oyunu küresel perakendecilere ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.”

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir