PCKONSOL

Muhtemelen Cyberpunk 2077’nin İnceleme Ambargosunun Kaldırılma Tarihi Belli Oldu

Bildiğiniz gibi oyunlar resmi olarak çıkmadan kısa süre önce bazı yayıncılara ve içerik üreticilerine kod olarak gönderiliyor. Bu sayede oyunları erkenden inceleme ve tanıma fırsatını yakalayabiliyoruz.

Cyberpunk’a geri dönersek ilk incelemeleri muhtemelen 7 Aralık’ta okunup izlenebilecek. Bu da artık daha fazla ertelenmeyeceği anlamına geliyor.

Twitter’da Cyberpunk 2077 incelemeleri üzerindeki ambargonun 7 Aralık 18.00 CET (Central European Time) TR saati ile 20.00’de kaldırılacağını ortaya koyan bir bilgi yayınlandı. Olası görünse de, bunun resmi ve teyit edilmiş bir tarih olmadığını belirtmekte fayda var. Eğer bilgi doğruysa, sonunda ertelenmeyeceğini ve Cyberpunk 2077’yi görebileceğimiz anlamına geliyor.

Ayrıca oyun için ‘expansion pack’ (genişletme paketi) ile ilgili bir süre beklemek zorunda kalacağını da hatırlatmak isteriz. Bunlar ancak lansmandan sonra, belki de önümüzdeki yılın başında ortaya çıkacaktır.

Her şey yolunda giderse, yaklaşık 10 gün içinde CD Projekt RED’in yeni çalışmasının bu kadar beklemeye değip değmeyeceğini öğreneceğiz. PC sahiplerinin yanı sıra eski ve mevcut yeni nesil konsollarda da oyun test edilebilecek. Geriye yapacağımız tek şey beklemek ve artık ertelenmemesi için totem yapmak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu