MultiVersus’un Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Ayrıca yayınlanan yeni fragman, MultiVersus'a eklenen yeni karakterleri gösteriyor.

Serhat Uzun
Serhat Uzun
1 Dk Okuma Süresi

Warner Bros Games’in farklı evrenlerdeki karakterleri bir araya getirecek oynaması ücretsiz platform dövüş oyunu MultiVersus, Smash Bros.’tan ilham alan mekanikleriyle beraber karşımıza çıktığı ilk günden beri merak uyandıran yapımlardan biriydi. Ancak oyunu son gördüğümüz tarihten bu yana epey bir süre geçti ve bu süreçte oyun hakkında yeni bir fragman göremedik. Sonunda oyun hakkında yeni bir fragman yayınlandı. Fragmana baktığımızda ise oyunun hala merakımızı cezbettiğini söyleyebiliriz.

Yayınlanan fragmanda oyuna eklenen yeni karakterler görüyoruz. Bu eklenen karakterler ise Scooby-Doo’dan Velma, Tazmanya Canavarı ve Demir Dev. Bu karakterler daha önce onaylanmış olan listeye (Batman, Shaggy, Arya Stark, Wonder Woman, Superman, Tom ve Jerry, Harley Quinn, Bugs Bunny vs.) dahil oldu.

Bu arada Warner Bros, MultiVersus’un açık betasının Temmuz’da başlayacağını duyurdu. Şimdilik betanın neleri kapsayacağı hakkında net bir bilgimiz yok. Aynı zamanda 19 Mayıs’tan 29 Mayıs’a kadar da sürecek olan kapalı bir alfa testi de bazı oyuncularla buluşacak. Alfa testinde ise oyuncular bazı haritaları, modları ve karakterleri deneyebilecekler.

MultiVersus bu yıl içinde PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

MultiVersus Yeni Fragman

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir