Naughty Dog, The Last of Us Multiplayer Modu Hakkında Yeni Açıklama Yaptı

Anıl Er
Anıl Er
3 Dk Okuma Süresi

Naughty Dog, The Last of Us için geliştirilen multiplayer projesiyle ilgili yeni açıklamalar yaptı. Web sitesinde The Last of Us gününü kutlayan bir blog yazısında, stüdyonun üst düzey iletişim müdürü Rochelle Snyder, hayranların isteklerini takiben çok oyunculu mod üzerinde çalışmaların sürdüğünü doğruladı ve “hazır olduğunda” herkese açık olarak bir gösterim yapılacağını açıkladı.

The Last of Us Part II’nin çıkışını özetledikten sonra Snyder: “Çoğunuzun çok oyunculu mod sürecini merak ettiğinizi ve güncellemeler istediğinizi topluluk yorumlarından görüyoruz. Şimdilik, ekibin geliştirdiği şeyi sevdiğimizi ve onlara iddialı projelerini oluşturmaları için zaman vermek istediğimizi söyledik, hazır olduğunda daha fazlasını sizlere göstereceğiz. Ne zaman ve nerede gerçekleştirileceği henüz belirlenmedi. Ama emin olun, topluluğumuzun geri kalanı kadar biz de oyunun büyük bir hayranıyız ve hazır olduğunda daha fazlasını paylaşmaktan heyecan duyacağız.” dedi.

“Ne zaman ve nerede gerçekleştirileceği henüz belirlenecek. Ama emin olun, topluluğumuzun geri kalanı kadar biz de Grupların büyük bir hayranıyız ve hazır olduğunda daha fazlasını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.”

Snyder ayrıca, stüdyonun The Last of Us Part II’nin çevrimiçi çok oyunculu olmayacağını doğruladığı 2019’dan bir Naughty Dog tweet’ini de doğruladı. 2019’da atılan tweet’te “Eninde sonunda ekibimizin çevrimiçi tutkusunun meyvelerini göreceksiniz, ancak bu The Last of Us Part II’nin bir parçası olmayacak.” söyleniyordu.

Bu özel The Last of Us çok oyunculu projesinin bağımsız bir sürüm mü yoksa yeni bir devam oyunu, yeniden yapım veya önceki oyunların bir parçası olarak mı çıkacağı henüz belli olmasa da, haziran ayında görülen iş listelerinde “Naughty Dog’un en yeni macerası, ilk bağımsız çok oyunculu oyun” olacağı görülmüştü.

İş ilanlarında, “Bu benzersiz çok oyunculu projeye, hikaye odaklı oyunlarımızla aynı düzeyde hırs ve kalite getirmeyi amaçlıyoruz. Bu, disiplininizde bir etki yaratmak ve dünya çapında milyonlarca oyuncunun keyif alacağı ve paylaşacağı bir deneyim yaratmak için ender bir fırsat.” denmişti.

The Last of Us Part 2 dosyalarında gömülü olduğu bildirilen multiplayer ile ilgili kodların geçen ay keşfedildiği ve Naughty Dog’un olası bir battle royale modu da dahil edeceği söyleniyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir