KONSOLPC

NBA 2K21, Football Manager 2021 ve Fazlası Xbox Game Pass’e Geliyor

Her geçen gün kütüphanesini genişleten Xbox Game Pass’ın bu ay ki sürprizi NBA 2K21 ve Football Manager 2021 oldu. İki oyun da yarın, 4 Mart 2021’den itibaren sisteme dahil olacak. NBA 2K21 sadece konsollar için sisteme eklenirken, FM 2021 hem konsol ve hem de PC platformu için eklenecek.

Yeni neslin gücünü kullanan ilk oyunlardan olması, yeni nesle ücretsiz yükseltme sunması ve 70 dolardan satışa çıkması NBA 2K21’i ilgi odağı haline getirmişti. Ayrıca Football Manager 2021’de serinin en iyi çıkış yapan oyunu olmayı başarmıştı. Bu oyunların Game Pass sistemine dahil olması, hayranları için oldukça sevindirici bir haber.

Şu an için abonelerin NBA 2K21’in hangi sürümü oynayacağını bilmiyoruz. Xbox Series S|X kullanıcıları oyunun yeni nesil versiyonunu mu oynayacak yoksa tüm kullanıcılar standart versiyondan mı devam edecek? Bilemiyoruz.

Ayrıca Madden NFL 21 konsollar için Xbox Game Pass’e eklenmiş durumda. Star Wars: Squadrons bu ay içinde ve NHL 21 de Nisan ayında konsollar için eklenecek. Bu oyunların da PC platformuna ne zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

NBA 2K21 ne kadar süre sistemde kalacağı ya da Game Pass PC’ye gelip gelmeyeceği cevaplanmayan başka sorular. Ama The Witcher 3’ün bu ayın sonuna doğru çıkarılacağını biliyoruz. Dilerseniz bu bağlantıdan Mart ayında kütüphaneden kaldırılacak tüm oyunların listesine ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu