Netflix’in Yeni Türk Dizisi Yakamoz S-245’den Yeni Fragman Geldi

Into The Night ile aynı evrende geçen Türk dizisi Yakamoz S-245’den yeni fragman geldi.

Meriç Topal
Meriç Topal
1 Dk Okuma Süresi

Hatırlayacak olursak, 21 Ekim 2020 tarihinde Netflix bir panel gerçekleştirdi. Bu panelde “Netflix Yapımı Türk Dizi ve Filmleri” sayısını arttırılacağı söylenmiş ve Pera Palasta Gece Yarısı, Fatma, Kulüp ve o zamanki adı ile Bir Denizaltı Hikayesi gibi yapımlar duyurulmuştu.

Netflix‘in yeni Türk dizisi olarak 20 Nisan’da birinci sezonu ile seyircilerle buluşmaya hazırlanan Yakamoz S-245 için yeni fragman yayınlandı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci‘nin başrollerini paylaştığı dizinin yönetmenliğini ise Antalya Film Festivali ve CQ gibi bir çok yerde “En İyi Yönetmen” ödülleri kazanan Tolga Karaçelik ve “İlk Türk Netflix Dizisi The Protector’un” yönetmeni olan Umut Aral birlikte üstleniyorlar.

Netflix Yakamoz S-245

Yakamoz S-245, Into The Night Benzer Konuya Sahip

Türü bilim-kurgu aksiyon olan dizi, aynı Into The Night gibi bir konuya sahip. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla güneşin öldürücü etkisi insan ırkını tehlikeye atmakta. Yakamoz S-245 isimli son görevine çıkan denizaltı ile bir grup bilim insanı da, bu durumu araştırmak üzere mürettebata katılıyorlar.

Son olarak dizinin yapımcılığı aynı zamanda ülkemizde büyük ses getirmiş olan “Masumlar Apartmanı” ve “Kırmızı Oda” dizilerinin yapımcısı olan OGM Pictures üstleniyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
“Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir