Neymar ve Pogba’nın Call of Duty Modern Warfare 2’den Görüntüleri Açığa Çıktı

Görünüşe göre dünyaca ünlü futbolcular Call of Duty Modern Warfare 2'de operatör olarak boy gösterecek.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Popüler FPS serisi Call of Duty 28 Ekim 2022 tarihlerinde yeni oyunu Call of Duty: Modern Warfare 2′yi piyasaya sürecek. Bu tarihten bir hafta önce ise ön sipariş gerçekleştiren kullanıcıların deneyimleyebilmesi için hikaye modunu oynanabilir bir halde kullanıcıların deneyimine sundu. Online modunun yanı sıra sunduğu oldukça kısa (ortalama 5 saatlik) hikaye modu ile yapımın çıkmasına an itibariyle saatler kaldı diyebiliriz.

Lakin oyun çıktıktan sonra her şey bitmiyor gelecek güncellemeler ile tonla etkinlik, crossover , operatör vs. bulunmakta. Bugünse uzun zamandır internette çalkalanan bir durum hakkında görüntüler açığa çıkmış gibi. Bu görüntüler gösteriyor ki meşin yuvarlağın ustaları, Dünya yıldızları da ünlü seride baş gösterecek.

Neymar ve Pogba Call of Duty Modern Warfare 2’de Olacak Mı?

İnterneti uzun bir meşgul elden söylentiler bizlere göz kırpmaya devam ederken bugün Twitter’a düşen görüntüler Neymar ve Pogba‘nın askeri üniformalar içerisindeki görüntüleri bu söylentilerin doğruluğunu destekler nitelikte. Tabi Neymar ve Pogba futboldan sıkılıp orduya girmediyse 😀

Yetenekli sambacının FPS oyunlarına karşı bir ilgisinin bulunduğunu açtığı yayınlardan biliyor olabilirsiniz. Yakın zamanda kendisini Call of Duty: Modern Warfare 2’de kendisi olarak oynarken de görmemiz mümkün olabilir.

Söylentiler doğrultusunda gelebileceğini düşündüğümüz birkaç büyük hatta devasa bir isim daha bulunmakta.

Bu isimlerin oyuna futbol ile bağlantısı olabilecek olan bir etkinlik ile getirilmesini tahmin etmek pek de zor değil bakalım ne zaman Dünya yıldızlarını mermi yağmuruna tutma fırsatına erişeceğiz.

Call of Duty Modern Warfare 2’yi eğer PC platformundan satın almadıysanız oynayabilmek için bulunduğunuz bölgedeki çıkış tarihini beklemeniz gerekecek. Yapımcı Infinity Ward bu konuda kullanıcıları uyardı. Konsol kullanıcıları eğer kurnazlık yapmayı denerseniz birtakım yaptırımlar ile karşılaşabilirsiniz. Ama bu bekleyişi iyi değerlendirmek isterseniz sizleri Call of Duty Modern Warfare 2 Hikaye incelememizle iyi vakit geçirmeye davet ediyoruz. 🙂

Call of Duty: Modern Warfare 2
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise the Sun!"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image