Nintendo E3 2021’de Düzenleyeceği Etkinliklerini Duyurdu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

E3 2021 haftasında Nintendo, 40 dakika sürecek olan Nintendo Direct konferansını duyurdu. Nintendo Direct,15 Haziran Salı günü TSİ ile 19.00’da başlayacak. Konferans, bu yıl piyasaya sürülen Nintendo Switch yazılımına çoğunlukla odaklanacak.

Nintendo Direct’ten hemen sonra ise şirket, üç saat boyunca Nintendo Treehouse: Live’daki avuç dolusu Switch oyunlarının oynanışlarını yayınlayacak. Geçen hafta yayınlanan bir Bloomberg raporuna göre Nintendo, 12-15 Haziran’da gerçekleşecek olan ana E3 konferansından önce yeni Switch donanımını duyurmayı planlıyor ve geliştiricilere tamamen dijital gösteride sistem için oyunları sergilemeleri için yer veriyor.

Şimdiye kadar şirketin kamuya duyurulan yalnızca iki Pokémon olmayan birinci taraf oyunu var: Mario Golf: Super Rush ve The Legend of Zelda: Skyward Sword HD. Bu iki oyunun da Haziran ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Nintendo, E3 2021 Direct sırasında Splatoon 3 hakkında daha fazla ayrıntı paylaşabilir. Metroid Prime 4 ve Bayonetta 3, birkaç yıl önceki duyurularından bu yana henüz halka açık olarak gösterilmedi. Büyük ihtimalle bu oyunları da konferanslarda görebiliriz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir