No Man’s Sky’a Güncelleme mi Geliyor Yoksa Yeni Bir Oyun mu Geliyor?

Geliştirici ekip Hello Games stüdyo başkanının paylaştığı gizemli tweet, oyunseverleri ikiye böldü.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Geliştirici ekip Hello Games’in stüdyo başkanı bugün Twitter hesabında gizemli bir Tweet paylaştı. Sean Murray’ın bugün paylaştığı bu tweet No Man’s Sky hayranlarını oldukça heyecanlandırdı.

Paylaşılan tweette yalnızca siyah bir korsan bayrağı bulunuyor. Bu korsan bayrağı ise oyunun hayranlarını ikiye bölmeye yetti. Bir grup oyuncu bunun devam oyunun habercisi olduğunu, diğer bir grup ise tweetin oyuna gelecek olan yeni güncellemenin habercisi olabileceğini düşündü.

no man's sky

Yeni Oyun mu Yoksa No Man’s Sky’ın Yeni Güncellemesi mi?

Oyuncuları ikiye bölmeyi başaran tweet ise oldukça iyi bir etkileşim aldı. 6750 beğeni ve 601 yanıt alan tweetin bir diğer açıklamasının da “Oyuna Gelin” demek olabileceği de düşünüldü. Çünkü tweet oyun topluluğunun büyük bir kısmı tarafından yanıtlandı.

No Man’s Sky hayranları, bildiğiniz gibi düzenli olarak gelen yeni içeriklere oldukça güveniyor. Ancak oyunda bulunan korsanlar yalnızca savaşabildiğimiz bir grup NPC’den ibaret. Bu NPC’lerin gelişimi ise oyunu oldukça farklı seviyeye taşıyabilir.

Bir diğer yandan geçmişe dönüp baktığımızda, 2020 yılının Eylül ayında Sean Murray, Hello Games’in “büyük ve iddialı bir oyun” üzerinde çalıştığını onaylamıştı. O yüzden resmi açıklama gelmeden bu tweetin ne anlama geldiğini öğrenmek çokta kolay olmayacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir