No Man’s Sky Prisms Güncellemesi Görüntü Kalitesini Yeni Bir Boyuta Taşıyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Hello Games’in No Man’s Sky için yayınladığı önemli bir ücretsiz güncelleme sayesinde galaksi, yakında çok daha güzel olacak. Prisms isimli güncelleme, dijital olarak hemen hemen her şekilde No Man’s Sky’ın görselliğini düzeltmek için planlandı ve açıkçası, grafikler oldukça güzel görünüyor.

Güncellemenin içerdikleri arasında yeni hava koşulları, bin bir sayıda yıldızlarla dolu bir gece ve evcilleştirilebilen böcekler gibi birçok önemli özellik var. Ayrıca Hello Games, yeni hiper sürücü warp efektleri ve daha egzotik mağaralar sunuyor. Görüntü kalitesi olarak yenilenmiş dokular, DLSS teknolojisi, ışığın yansıması ve kırılması gibi birçok özellik de yeniden ele alınmış durumda.

Güncelleme notları oldukça detaylı ve eğer oyuna sahipseniz, bir göz atın derim. Prisms, No Man Sky’ın bu yıl içerisindeki üçüncü büyük çaplı güncellemesi. Diğer güncellemelere bakıldığında Prisms, The Next Generation yamasından daha kapsamlı görüntü kalitesi sunuyor.

Güncelleme notlarının tamamına buradan erişebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir