PCKONSOL

No Man’s Sky’da Birbirine Çarpmış İki Gezegen Bulundu

No Man’s Sky’da Birbirine Çarpmış İki Gezegen Bulundu

Bildiğiniz üzere hali hazırda milyonlarca keşfedecek gezegeni bulunan No Man’s Sky’a yakın zamanda Origins güncellemesi gelmiş, birkaç milyon yeni gezegen daha eklenmişti. Aynı zamanda bu güncelleme keşfedecek yeni şeyler eklemenin yanı sıra oyunun evrenini baştan sona değiştirmiş gibi gözüküyor.

Oyuncular keşfetmeye henüz başlamışken, birbirine oldukça yakın iki gezegen bulmuşlardı. Birinden diğerine kolayca atlayarak geçebiliyorsunuz ve bu olay Reddit‘de baya ilgi çekti.

Ama bu son bulunan sizi şaşkına çevirecek. Aşağıda bulunan videoda görebileceğiniz üzere, bir oyuncu birbirine çarpmış iki gezegen buldu. Ve birine inip diğerine geçmeye karar verdi.

“İniş yaptım ve bir gezegenden diğerine atlamaya karar verdim, bu gözüktüğü kadar kolay değildi. Gezegenlerin (biri Ahasakku, diğeri Haydramp) her ikisi de son derece düşmanca bir havaya sahipti. Ayrıca ilk gezegen, şu dünyanın neredeyse tüm rengini, geminizi, elbisenizi ve her şeyi emen garip yapıya sahip olanlardan.”

“Fırtınalı karanlıkta görmek o kadar kolay olmasa da, işte ben Ahasakku’dan başlıyorum ve kenarından atlıyor (teknik olarak düşüyor), sonra Haydramp’a (indiğim kıyı) ulaşıyorum. Görev tamamlandı.”

Bakalım ilerleyen günlerde daha neler ile karşılaşacağız!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu