No More Room in Hell 2 Steam Sayfası Açıldı

Çağrı Ertürk
Çağrı Ertürk
1 Dk Okuma Süresi

Bir kaç ay önce yeniden sahalara döneceği açıklanan oyunun, Steam sayfasında kendini gösterdi. Lever Games’teki geliştiriciler, bu yıl içerisinde No More Room in Hell 2’nin Erken Erişim aşamasının açılmasını hedefliyorlar.

Hedefleri, oyunun tam sürümünden yaklaşık bir yıl önce başlaması. İlk sürüm, iki büyük haritada 8 oyunculu co-op zombi öldürme tarzı olacak: New York City merkezli Brooklyn Heights ve kırsal Pennsylvania’ya dayanan Night of the Living Dead. Haritalar, her oyunda “apartmanlar, bina iç mekanları, kilitli kapılar, elektrik gücü, barikatlar ve daha fazlasını içeren” rastgele unsurlara sahip olacak. Varsayılan oyun modu, oyuncuların hayatta kalmak, hedefleri tamamlamak ve kurtarma çağrısı yapmak için birlikte çalışması gereken bir co-op modudur.

Erken Erişim süresince, geliştiriciler daha fazla silah, alet ve yeteneklerin yanı sıra Crafting ve İnsan NPC’ler: Ulusal muhafızlar ve hayatta kalanlar gibi keşfedilebilir ek içerikler de eklemek istiyor.

No More Room in Hell, çok sevilen bir moddu ve daha çok sevilen ücretsiz bir oyun haline geldi. Bakalım yeni oyunu ile bizleri etkileyebilecekler mi ?

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir