Söylenti: Obsidian’ın Geliştirmekte Olduğu Söylenen Yeni Yapımını Yakında Görebiliriz

Obsidian'da çalışmış isimler, stüdyonun geliştirilmekte olan bir oyununu yakın zamanda göstereceğini düşünüyor.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Geçmişte The Outer Worlds’de üzerinde çalışmış Obsidian geliştiricisi ve konsept artisti Hannah Kennedy, stüdyonun halihazırda iki yıldır geliştirmekte olduğu yapımı görebileceğimize dair bilgi verdi.

Twitter üzerinden paylaşım yapan Kennedy, iki yıldır çalıştıklarını ve oyunu artık göstermek için sabırsızlandıklarını belirtti.

Obsidian’ın sıradaki oyunu Avowed olabilir mi?

Kennedy’nin ima ettiği oyunun pekala The Outer Worlds 2 olduğunu düşünenler olacaktır. Geçtiğimiz sene gerçekleştirilen Xbox & Bethesda Games Showcase’inde duyurulmuş Outer Worlds 2’nin durumu ise aslında başka bir oyunu işaret ediyor. Nitekim stüdyo, oyunun hazır olmadığını ve sadece başlığının tamamlandığını duyurmuştu. Bu da bize bahsi geçen yapımın Avowed olabileceğini işaret ediyor.

Kennedy’nin tweet’inin altına tasarımcı Josh Sawyer’dan ise bir emoji yorumu geldi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta Sawyer, bir Xbox Wire gönderisine yorum yaparak stüdyonun Xbox & Bethesda Showcase’inde yer alabileceğini iddia etmişti.

12 Haziran günü gerçekleştirilecek olan Xbox & Bethesda konferansı, sahip olduğumuz tüm soruları cevaplayacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir