Origin Access ve EA Access’in Adı Değişiyor

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
2 Dk Okuma Süresi

Origin Access ve EA Access’in Adı Değişiyor

Electronic Arts, kendi oyun servislerini isimleri bir çatı altında toplayıp EA Play olarak değişti. Ayrıca EA, aylık görev ve oyun içi ödüllere daha fazla önem vermek istiyor.

Electornic Arts’ın abonelik temelli video oyun hizmeti EA Access, Electronic Arts tarafından yayınlanan belirli oyunlara erişim sunan ve oyun içi ek ödüller veren bir sistemdir. Yakın zaman bu sistemin Steam’de erişilebilir olacağı duyurulmuştu.

ea play

Ama Steam’e gelecek EA Access’in ismi EA Play olacak. Ayrıca yine Electronic Arts’ın benzer sistemi Origin Acces ile birleşek. EA’in söylediğine göre bu isim birleşmesi platfrom birleşmesi demek değil. Yani EA Play’in avantajlarından yararlanmak istediğiniz her platform için aboneliği ayrı satın almalısınız.

Aboneler, şu anda EA ve Origin Access aracılığıyla sunulan EA oyunlarına erişebilecek, kütüphanede bulunmayan EA oyunlarını 10 saat deneyimleyebilecek ve yaptıkları tüm satın alma işlemlerinde yüzde on indirim almaya devam edecekler. Aynı zamanda  tüm EA oyunlarına erişim ve yeni çıkacak oyunları 5 gün erken oynama hakkı tanıyan Origin Access Premier de devam edecek. Yalnızca adı EA Play Pro olarak geçecek.

Yakın zamanda  Steam’e gelecek EA hizmetlerinin adını birleştirmek karışıkları önlemek için oldukça iyi duruyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir