İÇERİKLER

Origin Access ve EA Access’in Adı Değişiyor

Origin Access ve EA Access’in Adı Değişiyor

Electronic Arts, kendi oyun servislerini isimleri bir çatı altında toplayıp EA Play olarak değişti. Ayrıca EA, aylık görev ve oyun içi ödüllere daha fazla önem vermek istiyor.

Electornic Arts’ın abonelik temelli video oyun hizmeti EA Access, Electronic Arts tarafından yayınlanan belirli oyunlara erişim sunan ve oyun içi ek ödüller veren bir sistemdir. Yakın zaman bu sistemin Steam’de erişilebilir olacağı duyurulmuştu.

Ama Steam’e gelecek EA Access’in ismi EA Play olacak. Ayrıca yine Electronic Arts’ın benzer sistemi Origin Acces ile birleşek. EA’in söylediğine göre bu isim birleşmesi platfrom birleşmesi demek değil. Yani EA Play’in avantajlarından yararlanmak istediğiniz her platform için aboneliği ayrı satın almalısınız.

Aboneler, şu anda EA ve Origin Access aracılığıyla sunulan EA oyunlarına erişebilecek, kütüphanede bulunmayan EA oyunlarını 10 saat deneyimleyebilecek ve yaptıkları tüm satın alma işlemlerinde yüzde on indirim almaya devam edecekler. Aynı zamanda  tüm EA oyunlarına erişim ve yeni çıkacak oyunları 5 gün erken oynama hakkı tanıyan Origin Access Premier de devam edecek. Yalnızca adı EA Play Pro olarak geçecek.

Yakın zamanda  Steam’e gelecek EA hizmetlerinin adını birleştirmek karışıkları önlemek için oldukça iyi duruyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu