PCKONSOL

Outriders Bir Kez Daha Ertelendi Ama Demo Geliyor

Square Enix ve People Can Fly, üçüncü şahıs RPG oyunları Outriders’ı 3 kez ertelediklerini açıkladılar. 1 Nisan 2021’e ertelendiği açıklanan oyun için önümüzdeki ay tüm sınıflarını içeren bir de oynanabilir demosu geliyor.

Outriders Twitter hesabından geliştirici ekibi, “Outriders’ın çıkış tarihini 1 Nisan’a (şaka değil) erteleme kararı verdik. Bu ekstra zamanda oyunu ine ayar yapmak ve çıkışında harika bir oyun deneyimi sunmak için kullanacağız.” açıklamasında bulunmuş.

İlk olarak 2020 yaz aylarında çıkışı planlanan oyun Korona salgını nedeniyle 2020 sonuna ertelenmiş ancak yeni nesil konsolların çıkışı ile 2 Şubat tarihine tekrar ertelenmişti. Bu son ertelenme ile de oyun 1 Nisan 2021’de PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve PC için Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunun Demosu ise 25 Şubat tarihinde sunulacak. Demo, tek oyunculu veya co-op modlarda oynanabilen dört sınıfın tamamını kapsayacak ve oyunun ilk bir kaç saatini içerecek. Ayrıca demodaki karakterle yaptığınız ilerlemenizi şayet oyunu satın alırsanız tam sürüm ile kesintisiz olarak devam ettirebileceksiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

1-3 oyuncuyla oynanabilen, oyuncuların istedikleri an arkadaşlarının oyununa dâhil olabileceği OUTSIDERS; özgün, karanlık ve tehlikeli bir bilim kurgu evreninde geçiyor.İnsan nüfusu Enoch siperlerinde günden güne erirken, sen kendi Outrider’ını oluşturarak bu acımasız gezegenin tozunu attıracaksın.
Banner
Zengin hikâye öğeleriyle can bulan gezegende gizemli bir sinyalin peşine takılarak First City’nin varoş, gecekondu mahallelerini ardında bırakacak; ormanları, dağları ve çölü aşacaksın. Sektörün en iyi nişancı oyunlarına imza atan geliştiricilerden biri olan People Can Fly’ın geliştirdiği OUTRIDERS, yıkıcı güçlerle şenlenen heyecan verici çatışmalar ile çok çeşitli tuhaf silahlar ve ekipmanlarla donatılmış eğlence dolu sayısız saat vaat ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu