Outriders İçin Dönüş Yok İsimli Yeni Bir Animasyon Fragmanı Yayınlandı

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
1 Dk Okuma Süresi

Outriders için yepyeni bir fragman yayınlandı. Outriders, People can Fly tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Square Enix’in üstlendiği bir co-op macera RPG’si türünde bir yapım olarak karşımıza 1 Nisan’da çıkacak.

Çıkış tarihi yaklaştıkça oyuna dair daha çok şey paylaşan Square Enix, son olarak Outriders için Dönüş Yok isimli bir animasyon fragmanı yayınladı. Fragman, oyunun başlangıcından önce meydana gelen olayları ve Outriders’ın nasıl insanlığın son umudu haline geldiğini gösteriyor.

Outriders, benzersiz yeteneklere sahip dört farklı sınıfa sahip, co-op shooter looter RPG oyunu. Oyun Trickster, Devastator, Pyromancer, ve Technomancer olmak üzere dört sınıf içerecek. Trickster zamanı değiştirebilirken, Devastator sismik saldırılara neden olabilecek. Pyromance ise ateşi manipüle edebilecek ve Technomancer taretler kullanabilecek.

Ayrıca oyunu merak edenler için şu an oyunun Steam’de oynanabilir demosu mevcut. Oyuncular tarafından oldukça ilgi gören bu demo üzerinden temel mekaniklere, hikayeye, sınıflara ve birkaç şeye daha alışabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image