Outriders Xbox Game Pass’e mi Geliyor?

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Xbox Game Pass resmi Twitter hesabı, yeni bir oyunun Game Pass’e geleceğine dair şifreli bir mail paylaştı. Muhtemelen de bu oyun Outriders gibi gözüküyor.

Paylaşılan tweet’e “Melissa McGamepass” isimli birinden gelen bir mail eklenmiş ve mailde bu kişi, diğer duyurulardan alakasız olarak yeni bir oyunun onaylandığını ve hizmete geleceğini söylüyor. Ayrıca mailde “mysterious signal” ve “anomaly” kelimeleri oyun severlerin dikkatini çekmiş durumda. Bunun da Outriders‘a bir gönderme olduğunu düşünüyorlar.

Böyle düşünülmesinin sebebi de oldukça açık aslında. Square Enix daha önceden Outriders’ın resmi tanıtım yazısında “mysterious signal” ve “anomaly” kelimeleri kullanmıştı. Şimdi ise Game Pass’den gelen bu tweet ile paylaşılan gizemli mailde de aynı kelimeler vurgulanmış. Sonuç olarak böyle düşünülmesi de gayet doğal olarak gözüküyor.

Co-op, shooter looter oyunu olan Outriders’ın Game Pass’e geleceği henüz Xbox tarafından onaylanmış değil ama yüksek ihtimal yakında bu duyuruyu alabiliriz. Ayrıca oyunu, henüz çıkış yapmamışken deneyimlemek isterseniz, oynanabilir demosunu PC, PlayStation 4/5, Xbox One ve Series X|S’den indirip oynayabilirsiniz.

Son olarak Outriders’dan yeni görüntüleri yakında düzenlenecek Square Enix Sunumun’da izleme fırsatı da yakalayabileceğiz.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir