Oyun HaberleriPC

Overcooked! 2 ve Hell is Other Demons Ücretsiz Oldu

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları indirmeye sunuldu...

Epic Games Store’un bu haftaki ücretsiz oyunları olan Overcooked! 2 ve Hell is Other Demons indirmeye sunuldu. Her iki oyunu da 24 Haziran TSİ 18:00’a kadar kütüphanenize ekleyip, kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz.

Oyunların Epic Games Store sayfalarına dilerseniz aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Oyunların Tanıtım Bültenleri

Overcooked! 2

Overcooked, yepyeni kaotik yemek pişirme aksiyonu yardımlarıyla geri dönüyor! Soğan Krallığı’na geri dön ve klasik yerel çok oyunculu modda veya çevrimiçi modda en fazla dört oyuncuyla şef takımını kur. Önlüğüne sıkı tutun… dünyayı (yeniden) kurtarma vakti!

KIZARTMA TAVASINDAN ALEVLERİN İÇİNE!

Dünyayı Ever Peckish’ten kurtardın. Ancak şimdi yeni bir tehditle karşı karşıyasın ve The Unbread’in açlığını bertaraf etmek için yeniden mutfağa girme vaktin geldi!

ÇEVRİMİÇİ/YEREL ÇOK OYUNCULU DELİLİK

Kaotik yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modlarda en yüksek skoru elde etmek için arkadaşlarınla el ele verip (ya da birbirinizin karşısına geçip) hamurları beraber yoğuracaksınız.

TAM BİR GÖZ ZİYAFETİ

Yepyeni bir dünya haritasında karadan, denizden ve havadan yolculuk et. Suşi restoranlarından büyü okullarına, maden ocaklarından uzaylı gezegenlerine kadar uzanan yeni temalarda yemek pişir!

İŞTAHIN GELSİN!

Her damak zevkini kesinlikle tatmin edecek suşi, pasta, hamburger ve pizza gibi yeni tarifleri pişirmek için yola çık.

MARULA DİKKAT!

Işınlayıcılardan ve hareket eden platformlardan geç, değişen ve gelişen hareketli mutfaklarda malzemeleri fırlatarak zaman kazan. Bazı mutfaklar şeflerini yeni konumlara doğru bir çırpıda gönderebilir.

Hell is Other Demons

Roguelite unsurlar içeren bir aksiyon-platform nişancı oyunudur. Şeytanlar, geçmesi çok zor bölüm sonu canavarları dövüşleri ve yoğun synthwave oyun müzikleri ile dolu, genişleyen ve elle çizilmiş bir dünyayı keşfet.

Kurşun Cehennemi, Cehennem’de, Kusursuzca Hayata Geçirilmiş

Hızlı karar alma ve yaratıcılığı ödüllendiren kurşun cehennemi arcade nişancılarla mı büyüdün? Hell is Other Demons, ustaca hayata geçirilmiş mekanikleri ve gözü pek, unutulmaz bir tarz ile yaratıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu