Overwatch 2’nin Yeni Orijin Hikaye Fragmanı Sojourn’a Odaklanıyor

Overwatch 2'nin 26 Nisan'daki kapalı PvP betası öncesinde Vivian Chase'in organizasyona nasıl katıldığını anlatan bir video yayınlandı.

Serhat Uzun
Serhat Uzun
1 Dk Okuma Süresi

Blizzard Entertainment’ın Overwatch 2’sinin son kahramanı Vivian Chase aka Sojourn’a odaklanan yeni bir Orijin hikaye yayınlandı. Son büyük Orijin hikaye fragmanı, Mart 2020’de Overwatch’un Echo’su için çıkmıştı. Bu yüzden yeni bir orijin hikaye videosu görmek oldukça güzel. 

Aslen Kanada Özel Kuvvetlerinin bir parçası olan Chase, Omnic Crisis tüm hızıyla devam ederken Overwatch ile çalışacaktı. Savaştan sonra, Jack Morrison namı diğer Soldier 76 emekliye ayrılacaktı, ancak Sojourn ekibe katıldı.

Bazen bir noktayı ele geçirmek için koşuyor bazen de bir operasyona komuta ediyordu. Chase’in kendi içindeki kişisel görevi ise “her birini eve getirmek”ti. Fragman, Chase’in Overwatch’tan ayrılmasıyla sona eriyor, ancak yeni bir şeylerin olacağı oldukça bariz.

overwatch 2

Overwatch 2 Kapalı Betası Yakında Başlıyor

Overwatch 2’nin kapalı betası 26 Nisan’da PC için yapılacak. Bu sayede serinin hayranları ilk kez PVP deneyimini yaşayacaklar. Dört yeni harita, yeni Push Modu, bir Ping Sistemi ve Sombra, Bastion , Doomfist ve Orisa için yeniden yapılanmaların yanı sıra oynanabilir bir kahraman olarak Sojourn’u da içerecek. 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir