Overwatch 2’nin Oynanış Mekaniklerini Konu Alan Bir Video Yayınlandı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Blizzard Entertainment, Overwatch 2 hakkında yeni bir oynanış videosu yayınladı. Video, yeni bir map olan New York’ta 5v5 takım oynanışını konu alıyor. Overwatch severler, belki bu oyun moduna aşinadırlar.

Overwatch 2, co-op (PvE) oyun için daha büyük ve kapsamlı haritaları destekleyen önemli teknik yükseltmeleri sunuyor. Dahası, oyuncuların görevlerde veya maçlarda karşılaşabilecekleri çok çeşitli yeni düşmanlar ve gruplar ekliyor. Oyun aynı zamanda oyuncuların en sevdiği kahramanların yeni görünümlerini daha ayrıntılı bir şekilde sunmak için görsel geliştirmeler sunuyor.

Overwatch 2 aynı zamanda içerdiği 6v6 takım savaşı moduyla seri için yeni bir kilometre taşı olarak ortaya çıkıyor. Serinin ikinci oyunu olacak olan Overwatch 2; orijinal oyunun tüm kahramanlarını, haritalarını ve modlarının yanı sıra mevcut Overwatch oyuncularının başarılarını ve ganimet koleksiyonlarını eksiksiz bir biçimde aktarabilecek. Oynanabilir yeni kahramanların yanısıra daha fazla harita da oyuna eklenecek. Örnek vermek gerekirse Push adı verilen bir haritada iki takım, rakiplerinin yanına itmek için bir robot yapmak için yarışacak.

Mevcut Overwatch oyuncuları üzülmesinler zira oyun, Overwatch oyuncularının PvP çok oyunculu modda Overwatch 2 oyuncularıyla yan yana savaşmasına izin verecek. Ek olarak mevcut Overwatch oyuncuları, Overwatch 2 kahramanlarını ve haritalarını oynayabilecekler. PvP deneyimi, iki oyun için de dinamik kalmaya devam edecek ve böylelikle iki oyun arasında entegrasyon kurulmaya çalışılacak.

Overwatch 2’nin ne zaman çıkacağı ile herhangi bir bilgi ise şu anda yok.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir